Pomáháme klíčovým lidem v organizacích naplňovat jejich poslání.

Potřebuji

Odkud může začít naše spolupráce

Rozvoj lidí

Široké spektrum na míru tvořených tréninků a komplexních programů vytváří dovednosti okamžitě použitelné v praxi. Naše programy získávají nejvyšší ocenění.

Diagnostika

Náš expertní tým Vám pomůže ve všech oblastech spojených s potřebou diagnostiky manažerské a HR praxe.

Consulting

Spolupráce s námi Vám umožní vytvořit unikátní životaschopné strategie a strategické inovace, které vytváří dlouhodobý úspěch.

HR na snídani

Zveme Vás na náš tradiční workshop k aktuálním tématům. Přijďte s námi posnídat, inspirovat se novinkami a sdílet své zkušenosti.

Ta nejlepší řešení vznikají společně

Image Lab představuje moderní poradenskou společnost, která je partnerem především v oblasti rozvoje lidí a strategického rozvoje firem. V oblasti rozvoje lidí přinášíme jedinečné tréninkové programy, především v oblasti manažerského rozvoje, zákaznického servisu a komunikace.

Více o nás

Proč ImageLab?

Naše práce nás naplňuje od samého začátku spolupráce s klientem až do úspěšného uvedení projektu do života. Stále pro Vás vyhledáváme nejnovější trendy a vyvíjíme metodiku a postupy pro řešení širokého spektra manažerských a HR témat. Věříme, že klíčovou součástí řešení jakéhokoliv tématu, je motivace lidí. Proto mají naše rozvojové programy takový úspěch jak z hlediska nadšení účastníků, tak z hlediska pozitivních dopadů do praxe. Víc jak dvě desítky let vyvíjíme špičkové know how. Náš tým vytvořil stovky originálních simulací, knih, diagnostických postupů a metodik. V posledních letech spolupracujeme s klienty na tématu strategie, strategických a následných marketingových inovacích. Potvrzením tohoto jsou naše získaná ocenění, včetně nejvyššího ocenění HREA – Human Resources Excellence Award.

Reference

Napište nám, rádi se Vám budeme věnovat
    Naše reference