Jak to vypadá, když se nejde po povrchu

Naše historie spolupráce s firmou AVG je ukázkovým příkladem toho, jak dokážeme nějaké firmě pomoci, když nám dovolí porozumět jí zevnitř. A když už ji známe, tak nové projekty konzultujeme daleko rychleji a levněji, než by to dokázala externí firma – bez kontextu a porozumění biorytmu firmy.

Co vše jsme pro AVG realizovali?

  • Od r. 2006 – úvodní školení zaměstnanců z technické podpory, soft skills školení pro Customer Services
  • Od r. 2010 – Performance management
  • Od r. 2011 – Zavádění rozvojových plánů, program Explore your Best
  • Od r. 2011 – Manažerské programy Bridge & Point
  • 2013 – Engagement – zvýšení motivovanosti zaměstnanců

Jak jsme postupovali?

HravěNa vysvětlení důležitých konceptů (zavedení nového systému hodnocení – Performance management) jsme vytvořili novou simulační hrou – která ihned vysvětlila, co se bude dít.

Nenásilně

Víme, že hlavou zeď neprorazíme. Naši lektoři se drží hesla „Nenudit a neprudit“. Umí si manažery získat nedirektivním vedením všech aktivit – a svou přirozenou autoritou.

Prakticky

Na žádné dlouhé teoretické povídání nás neužije. Nejrychlejší cesta, jak se něco naučit, je sám si to zkusit. Tréninky zaměřujeme na získání konkrétních praktických dovedností.

Vždy na míru

Veškeré tréninky a programy připravujeme právě pro danou společnost a její zaměstnance. Pro AVG zajišťujeme i kompletní logistiku všech programů (včetně hotelů, pozvánek atd.).

A co je výsledkem?

  1. Napomohli jsme překonat nejvýraznější propasti v zaváděných změnách.
  2. K novým projektům nám stačí jen impuls z AVG – něco k tomu společně vymyslíme, vytáhneme všechny reálie, klient pak z toho udělá interní projekt a my vše dotáhneme k realizaci.
  3. Atmosféra oboustranné důvěry je neuvěřitelně motivující pro obě strany.

Image Lab nám v manažerském vzdělávání pomohl posunout se od tréninků ke skutečnému rozvoji. Manažerský program tak není jen souborem navazujících tréninků, ale jsou tam další prvky, které nám pomáhají zvýšit efektivitu školení. Díky setkávání trenérů s nadřízenými účastníků, měření efektivity vzdělávání i schopnosti trenérů nadchnout účastníky pro další rozvoj se nám to povedlo.

− Michaela Hladká, HR Process Manager, AVG Technologies

Velmi oceňuji schopnost Image Labu skvěle se přizpůsobit našim podmínkám a kultuře. Díky důkladné prvotní analýze potřeb je program ušitý skutečně na míru. To je něco, co vám řekne dnes každá společnost, ale z 80 % to není pravda. Image Lab patří k těm 20 %, kde se na to můžete stoprocentně spolehnout.

− Michaela Hladká, HR Process Manager, AVG Technologies

Míra důvěry, otevřenosti a zaměření na cíl nám u AVG umožňuje stavět program, který je pro firmu maximálně efektivní. Cítíme, že pomáháme AVG opravdu partnersky rozvíjet – a to je velmi motivující.

− Iva Rašínová, senior konzultant a lektor Image Lab

Related posts