Strategický marketing

Strategický marketing

Jsme partnery TOP firem v oblasti strategického marketingu. Rozvíjíme špičkové know - how pro podporu kreativity a strategických inovací. Díky našim znalostem v oblasti neuropsychologie, hluboce rozumíme oblasti tvorby vztahů a vytváření kupní motivace. Rádi Vám osobně představíme možnosti, jak společně s Vámi vyvinout nové typy produktů a služeb, které budou úspěšné. Nejlepší vizitkou jsou naše reference, např. ŠKODA Auto, STOCK, SLOVNAFT, PENAM, EUROCORP, EC-TECH, ČSOB, Yussen Logistic, a řada dalších. Neváhejte nás kontaktovat, abychom společně začali tvořit i s Vámi.

Při společné práci na projektech strategického marketingu využíváme široké spektrum nástrojů tak, abychom optimalizovali jak vstupní analýzy, tak postupně rozjeli kreativní a inovační proces. Tento postup vytváří úspěšné nové produkty, atraktivní služby a k tomu vytváříme jejich vzájemně úspěšné kombinace.

Abychom nově vytvořené pomohli uvést do života, pomáhéme vést a moderovat porady, workshopy a setkání řešitelských týmů. K tomu navíc přidáváme koučování klíčových manažerů projektu. Pracujeme s agilními technikami řízení a především s metodikou ZSR – zdravým selským rozumem.

Vždy pracujeme s motivací lidí, analyzujeme faktory atraktivity a kupní motivace klientů. Co považujeme za důležité, že součástí naší práce je vytvoření silné motivace inovačních týmů a managementu k uvedení nového do života.

Bližší reference Vám rádi poskytneme osobně.

Napište nám, rádi se Vám budeme věnovat