Projektové koučování

Projektové koučování

Naše nosné služby v oblasti projektového řízení vycházejí z více jak 25 let zkušeností práce v různých typech businessu. Ať se jedná o náběhy a rozjezdy nových projektů či řešení situací, kdy se ve vedení projektů ocitnete ve složité situaci a nedaří se postupovat dál, náš tým Vám pomůže situaci rychle a efektivně vyřešit.

Máte klíčový projekt a potřebujete, aby dobře dopadnul? Máte za něj zodpovědnost? Chcete mít jistotu, že doručíte výsledek a projekt skončí úspěchem? Podpoříme Vás jako zadavatele i manažera projektu tak, aby výsledek byl úspěchem.

3 hlavní oblasti spolupráce:

  • Podpora řízení změn
  • Řízení inovací a inovačních projektů
  • Projektový management a vedení projektových týmů

 

3 formy řešení:

  • Individuální projektová podpora – eklektický koučink a mentoring managementu

Formou individuálních pravidelných setkání Vám pomůžeme řešit všechny aktuální problémy související s projekty. Dodáme Vám schopnost dělat klíčová rozhodnutí a naučíme Vás řešit interpersonální problémy a jednání související s projektem. Současně Vás naučíme mapovat zdroje potencionálních problémů na projektu a efektivně je v samém zárodku řešit.

Reference:

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6798307260478054400?commentUrn=urn%3Ali%3Acomment%3A%28activity%3A6798307260478054400%2C6798587966085189632%29

 

 

  • Týmové koučování a projektové workshopy

 

 

  • Systémová řešení

 

Naše projektová podpora a projektové koučování Vám pomůže situaci řešit.

Formou společné práce s Vaším týmem – moderace

Projektová podpora a projektové koučování

Naše nosné služby v oblasti projektového řízení vycházejí z více jak 25 let zkušeností práce v různých typech businessu. Ať se jedná o náběhy a rozjezdy nových projektů či řešení situací, kdy se ve vedení projektů ocitnete ve složité situaci a nedaří se postupovat dál, náš tým Vám pomůže situaci rychle a efektivně vyřešit.

Společně s Vaším týmem či s Vámi osobně formou týmových či osobních intervencí projekt správně zacílíme, vyřešíme aktuální problémy a projekt se opět rozjede. Současně Vám pomůžeme připravované či startující projekty ošetřit tak, aby vše dobře dopadlo.

Reference: ŠKODA Auto, ČZU, Slovnaft, GA Drilling, Volkswagen, Eurovia

Napište nám, rádi se Vám budeme věnovat