Komplexní programy pro kontaktní a zákaznická centra

Komplexní programy pro kontaktní a zákaznická centra

Rozvíjet kontaktní centra v sobě zahrnuje řadu aktivit. Jedná se o propojení práce s lidmi, jejich motivace a práci managementu. K tomu se přidává podpora kvalitní komunikace a propojení do marketingu tak, aby byla naplněna a překonána zákaznická očekávání. Výsledkem naší práce je zákaznická loajalita, motivovaní zaměstnanci a skvělé výsledky. Např. kontaktní centrum společnosti ČEZ Distribuce získalo ocenění jako nejlepší kontaktní centrum v Evropě.

Máme více jak 20 let zkušeností s rozvojem kontaktních a zákaznických center.

Kombinujeme poradenské a tréninkové aktivity tak, abychom zaručili rychlou a dlouhodobě udržitelnou pozitivní změnu v oblasti kvality péče o Vaše zákazníky a současně vytvořili motivaci ve Vašem týmu.

Rádi pro Vás připravíme široké spektrum tréninkových programů pro Vaše operátory i manažery kontaktních center. Současně společně vytvoříme doporučené scénáře pro řešení typických situací. Jsme připraveni navrhnout jak způsoby řešení standardních situací, tak situací konfliktních a krizových.

To, co nakonec ocení Vaši zákazníci, bude autentické a příjemné jednání Vašich operátorů a vnímané soustředění na řešení jejich potřeb.

Současně vytvoříme systém kalibrace a hodnocení kvality hovorů. Naučíme Vaše manažery dělat kvalitní náslechy, podávání zpětné vazby a rozvoj lidí tak, aby byli jejich lidé motivováni a práce je bavila. Vytvořit špičkovou péči o zákazníky je úzce spojeno s tématem vytváření motivační atmosféry.

To, co nakonec ocení Vaši lidé, je smysluplná práce, která je baví.

Neváhejte nás kontaktovat, abychom se i Vám osobně věnovali.

 

Napište nám, rádi se Vám budeme věnovat