Teamspirit 360

Teamspirit 360

360° zpětná vazba je rychlá a účinná online metoda, jak získat koncentrovanou zpětnou vazbu ze svého pracovního okolí, nejčastěji od nadřízených, kolegů, podřízených, zákazníků, atd.

Váš design
Vytvoříme pro Vás dotazník na míru, s neomezeným počtem účastníků a různými skupinami hodnotitelů. Vše dle Vašich potřeb a požadavků včetně vlastního loga.

Můžete vybírat z knihovny kompetencí, vytvořit nový kompetenční model nebo využít metodiku start – stop – continue pro různé dovednosti.

Rychlé vyplňování – bezvadně funguje i na mobilu!

Vážíme si času hodnotitelů a jejich zpětné vazby. Proto jsme udělali hodnocení jednoduché. Každý hodnotitel vyplňuje dotazník jen jednou, a to bez ohledu na počet hodnocených.

Firemní prostředí 

Firemním prostředí umožňuje zakládání nových průzkumů, zadávání hodnocených osob do systému a správu výsledků již proběhlé zpětné vazby.

Okamžité výstupy

Výsledné zprávy jsou k dispozici ihned po ukončení hodnocení. Jsou přehledné, obsahují anonymizované komentáře od všech skupin hodnotitelů spolu s číselným porovnáním. Hodnocený tak získá užitečné podněty pro svůj další rozvoj.

Komunikační kampaň

Pomůžeme Vám s komunikací projektu, zejména když ho ve Vaší firmě realizujete poprvé. Vysvětlíme principy v emailu nebo osobně na “kick-offu” anebo pro Vás můžeme natočit i video…

Konzultace výsledků

Chcete podpořit hodnocené v tom, aby s výsledky zpětné vazby naložili efektivně? Na osobní schůzce s hodnoceným společně vytvoříme akční plán dalšího rozvoje.

Skupinová doporučení

Zajímají Vás výsledky různých skupin hodnocených, trendy a vzájemné porovnání? Připravíme pro Vás skupinovou závěrečnou zprávu spolu s doporučením pro další rozvoj.

Napište nám, rádi se Vám budeme věnovat