Nástroje Talent Intelligence

Nástroje Talent Intelligence

TeamView

Ideální nástroj pro řízení týmů. Porovnejte až 10 lidí v přehledném reportu TeamView. Všechny výsledky můžete přehlédnout na jeden pohled.

Je to tak jednoduché!

Prostě vyberte typ reportu, zvolte lidi a vygenerujte svůj TeamView. Díky přehlednosti výstupu, viditelnosti shody v týmu a jednoduchému srovnání mezi jednotlivými výsledky vám jednoznačně pomůžeme lépe a rychleji se rozhodnout.

CUBES kompetence

Mějte přehled o kompetencích a talentech vašich lidí s pomocí Thalento® CUBES Competency Suite.

Nástroj obsahuje kompetenční knihovnu s 52 kompetencemi rozdělenými do 6 klastrů, z nichž každá je podrobně popsaná v 5 úrovních. CUBES lze plně přizpůsobit vašim požadavkům.

Změňte klastry, vyberte JEN určité kompetence, snižte počet úrovní a přizpůsobte si popisy kompetencí, je to všechno možné. Naše podrobné zprávy zahrnují ukazatele chování. S radostí integrujeme celou vaši kompetenční příručku. CUBES je jedinečný!

360° Survey

The Thalento® 360° Periscope is a multi-rater 360° survey built on the competencies detailed in the CUBES Competency model. The ideal way to rate performance, competencies, behaviour style and functional traits from multiple perspectives and raters.

The 360° Periscope enables you to evaluate competencies, invite subjects using multiple raters. The result is a comprehensive and detailed 360° report.

It is easy to tailor the Competency Library and even the related questions to match your needs.

360 ° Periscope

Thalento® 360 ° Periscope je průzkum 360 ° pro větší počet hodnotitelů založený na kompetencích podrobně popsaných v modelu CUBES. Poskytuje ideální způsob, jak hodnotit výkon, kompetence, styly chování a funkční vlastnosti z několika pohledů a prostřednictvím mnoha hodnotitelů. Výsledkem je komplexní a podrobná zpráva o 360 °.

Knihovnu kompetencí a dokonce i související otázky můžeme snadno přizpůsobit tak, aby odpovídaly vašim potřebám.

Benchmark

Vybrané reporty mohou být vybaveny profilem Benchmark. Pomocí “Benchmarku” vytvoříte ideální funkční profil. Výsledkem je jasná a snadno čitelná grafická shoda, ideální pro interpretaci přizpůsobení se specifickým funkčním požadavkům.

Profil Benchmark tvoříme na základě podrobné analýzy výkonnosti a kritérií funkčního úspěchu.

Napište nám, rádi se Vám budeme věnovat