Dana Vlčková

„If you want, then you can, then you will“

Moje role v Image Labu

V Image Lab působím jako HR konzultant, facilitátor, lektor a kouč

 

Na jakých projektech můžeme spolupracovat

Mám dlouholetou zkušenost v oblasti HR v korporátním prostředí na různých manažerských postech. Díky tomu Vám mohu být dobrým partnerem při řešení různých HR témat, kde je vhodné podívat se na Vaše témata i jinou než interní optikou. Můžeme společně pracovat na hledání nových řešení při workshopech ve skupinách, spolupracovat individuálně při koučování, anebo se potkat na tréninku například zpětné vazby, leadership skills, mindfulness atd. Vše jak v českém, tak i anglickém jazyce.

 

Teoretické zázemí

Vystudovala jsem MBA na University of New York in Prague se specializací na Management. K mému dalšímu vzdělání patří psychoterapeutický výcvik integrativního Gestaltu (INSTEP), koučovací výcvik (ČNP). Pracuji pod pravidelnou individuální i skupinovou supervizí. Účastním se koučovacích, psychoterapeutických a jiných odborných seminářů a konferencí s cílem neustále pracovat na svém rozvoji, abych mohla klientům nabídnout nejnovější poznatky z oboru.

 

Co mě na mé práci fascinuje

Jedinečnost osobností, se kterými se potkávám a naše vzájemná inspirativní interakce a synergie. Stejně tak jsem nadšená z pozitivní až jiskřivé energie, která provází naši společnou práci s klienty při tvorbě nových řešení. Celek je víc než jen pouhý součet částí.

 

Kde beru energii

Všude tam, kde je mi dobře. V přírodě, ve společnosti mých nejbližších, o samotě s knihou (i bez :-))