Jakub Šindler

V Image Labu mě baví a nejvíce se momentálně věnuji návrhu a realizaci komplexních projektů na pomezí tréninku, koučinku a consultingu. Jsem specialistou na oblast automotive aftersales.

Moje role v Image Labu

Trenér, konzultant, kouč. Organizátor sportovních akcí a večírků s deskovými hrami:-)

Na jakých projektech můžeme spolupracovat

Zabývám se tréninky soft skills, zejména ve spojení se zákaznickým servisem. Připravuji a realizuji Assessment Centra (AC) a Development Centra (DC). Mám zkušenosti s individuálním koučinkem a přípravou outdoorových akcí s přidanou hodnotou (= teambuilding nejen jako krycí název pro pařbu).

Teoretické zázemí

Vystudoval jsem psychologii a sociální politiku na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. V tomto roce procházím koučovacím výcvikem Gestalt Essence.

Odborné zkušenosti

Prošel jsem psychologickým výzkumným ústavem, prací na lince důvěry, ale také lanovým centrem a firmou poskytující outdoor management training a teambuilding. Zde jsem začal sbírat lektorské zkušenosti. Profesionální lektorskou dráhu jsem nastartoval nejprve na „volné noze“, od roku 2008 pak pod křídly Image Labu. Zde jsem se doposud věnoval zejména dlouhodobému projektu pro Škoda Auto, konkrétně tréninku a rozvoji sítě autorizovaných opraven Škoda, tréninku zahraničních trenérů, navrhování systému vzdělávání a vývoje metodiky certifikovaného vzdělávání, podpoře vědomostních soutěží a eventů.

Certifikáty, publikační činnost, originální metodiky

Dokončuji koučovací výcvik. Absolvoval jsem výcvik v telefonické krizové intervenci a řadu interních soft-skillových tréninků. Jsem autorem a spoluautorem několika vědeckých článků. Pro Masarykovu univerzitu jsem vytvořil skripta pro metodiku tréninku v týmové práci. Pro společnost ŠKODA Auto jsem spoluvytvářel metodiku assessment a development center, workshopů k ovlivnění postojů a koncepci tréninku trenérů.

Co mě na mé práci fascinuje

Velký podíl tvořivé činnosti. Pestrost této práce, setkávání s mnoha pozoruhodnými lidmi, dynamika tréninků a jejich atmosféry. Možnost stále se učit něco nového.

Kde beru energii

Když se trénink či dílko podaří. Na kole, s batohem na zádech či pádlem v ruce. V bujarém zpěvu a času stráveném s mými nejbližšími. Z úsměvu mých synů. Z raušů kytarových i knižních.

Jakou knížku bych Vám doporučil

Z odborných František Hroník: Rozvoj a vzdělávání pracovníků. Z krásné literatury pak Miloslav Nevrlý: Karpatské hry.

Moje oblíbené místo

Rodné valašské kotáry!