About us

Image Lab představuje moderní poradenskou společnost, která je partnerem především v oblasti rozvoje lidí a strategického rozvoje firem.
V oblasti rozvoje lidí přinášíme jedinečné tréninkové programy, především v oblasti manažerského rozvoje, zákaznického servisu a komunikace. Rozvoj lidí máme propojen se špičkovou diagnostikou. Díky širokému spektru nástrojů, náš tým poskytuje skvělé výstupy v mapování schopností, potenciálu a talentu lidí.

Náš systém práce a poradenství v oblasti strategie organizace, strategického marketingu a inovací Vám umožní vytvořit i převratné a současně životaschopné strategie a podoby produktů a služeb, kterými oslovíte trh a získáte nové zákazníky.

Čím pomáháme společnému úspěchu?

  • Víme, že klíčovou součástí úspěchu je vytváření motivace, jak uvnitř firmy k realizaci změn, tak u Vašich zákazníků. Proto naše rozvojové a tréninkové  programy vždy ovlivňují schopnost vytvářet motivaci a motivující pracovní prostředí.
  • Naše řešení vycházejí ze schopnosti uvolnit kreativní potenciál Vašich lidí a ve spolupráci s námi otevírat nové cesty k uchopení příležitostí na trhu.
  • Naše znalost různých typů businessu, zkušenosti z práce s lidmi a realizované úspěšné projekty Vám dávají garanci skvělé spolupráce.

Co znamená název Image Lab?

Image Lab symbolizuje zdroje našeho přístupu k práci:
Image = vytvoření představy, obrazu v mysli – vize, očekávaný výsledek, touha…
Lab = laboratoř, zkušebna, atelier, tvůrčí dílna

Kde pracujeme?

Více jak 3 desítky lidí sídlících v Praze a Bratislavě se pohybují mezi řadou firem, v České republice, na Slovensku, po Evropě i Blízkém i Dálném východě, aby společně s našimi klienty vytvářeli a realizovali úspěšné změny a motivující pracovní prostředí.

Jak vznikl Image Lab?

Společnost Image Lab založili bratři Martin a Vratislav Kalendovi koncem roku 1996. Vznikla na základě zkušeností vzniklých z propojení medicíny, neurověd a techniky.
Od samého počátku do rozvoje lidí zaváděli moderní technologie, se kterými v té době pracovali v rámci aplikované psychologie – Vratislav pracoval jako expert na oblast diagnostiky mj. v Ústavu leteckého zdravotnictví, Martin prováděl zátěžové výzkumy mezi piloty i extrémními sportovci.
Technologie a lidský talent ovlivňují práci Image Lab dodnes. Přinášíme nejnovější trendy z oblasti HR 4.0 a to spolu s náročným výběrem lidí do našeho týmu vytváří základ pro úspěch.

Pomáháme klíčovým lidem v organizacích naplňovat jejich poslání.

Naše hodnoty

Důvěra

Vzájemnou důvěrou dosahujeme společné výsledky.

Energie

To, co děláme, děláme
s radostí a energií.

Přínos

Naším měřítkem je Váš úspěch. Pracujeme pro Vás.

Zakladatelé

Management

Tým konzultantů a lektorů