Magdaléna Homolková

Mým posláním v Image Labu je porozumět do hloubky businessu našich klientů a tématům, která řeší. Navrhuji dílčí  i komplexní projekty pro  zvýšení výkonu jednotlivců, týmů  i celých společností.   Mou osobní vášní, kterou využívám při práci s klienty i v roli sales leadera Image Labu, je koučink.

Moje role v Image Labu

Senior konzultant / Lektor / Kouč

Na jakých projektech můžeme spolupracovat

Specializuji se na poradenské a vzdělávací projekty zaměřené na hodnocení a rozvoj kompetencí a potenciálu, manažerské rozvojové programy a zákaznicky orientované tréninkové programy. Ať už chcete pomoci s nastavením systému hodnocení výkonu, kompetencí a potenciálu, optimalizovat proces náboru a výběru zaměstnanců, vybrat ty správné lidi do svého týmu, navýšit prodeje v celém obchodním týmu nebo navrhnout design neotřelého a zároveň užitečného rozvoje Vašich liniových manažerů s měřitelným efektem, ráda Vám nabídnu svoje odborné zázemí a zkušenosti.

Teoretické zázemí

Vystudovala jsem sociologii a sociální antropologii na Masarykově univerzitě v Brně. Absolvovala jsem výcvik v Gestalt koučinku akreditovaný českou asociací ČAKO a na poli koučinku se i nadále vzdělávám. Aktuálně procházím koučovacím výcvikem, jenž získal akreditaci od mezinárodních asociací ICF a EMCC.

Odborné zkušenosti

Při své aktuální práci mohu dobře zužitkovat kombinaci zkušeností z oblasti vedení obchodního týmu, vlastní obchodní činnosti, interního trénování a koučinku obchodníků a liniových manažerů, působení na pozici training manažerky v mezinárodní společnosti, návrhu designu a realizace kvalitativního výzkumu, realizace focus groups a individuálních rozhovorů. Mám 6 let zkušeností s vedením tréninků zaměřených na rozvoj soft skills, 5 let se zabývám realizací Development a Assessment Centres od návrhu, facilitace, hodnocení až po psaní zpráv. V Image Labu funguji jako manažer komplexních dlouhodobých rozvojových a poradenských projektů, konzultant poradenských projektů v oblasti HR, lektor manažerských a obchodnických rozvojových programů, kouč.

Co mě na mé práci fascinuje

Když můžu zažívat hmatatelnou pozitivní energii ve spolupráci s klientem, kdy klient a dodavatel investují stejnou měrou svoje nadšení a energii na cestě k dosažení společného cíle.
A pak – když se náhle uvolní lidský potenciál – třeba v koučinku nebo na tréninku.

Kde beru inspiraci

Hlavně u lidí – tedy i v sobě. V přírodě a u Boha. Na cestě.

Jakou knížku bych Vám doporučila

Boží lano od Jana Balabána – velice útlá, avšak o to více podnětná kniha, protknutá průzračnými pointami.

Moje oblíbené místo

Bílé Karpaty a Velká Fatra – Velká Javořina a Borišov.