Kateřina Kačírková

Na trénincích umožňuji lidem na chvíli se zastavit a zamyslet se nad tím, co se jim daří a na čem můžou stavět, a co by naopak chtěli změnit.  Poskytuji jim k tomu veškerou podporu. Jako nejcennější vnímám, když se nám společně podaří najít vnitřní chuť a konkrétní prostředky k této změně.

Moje role v Image Lab

V Image Labu působím jako lektorka. Zároveň se nám starám o marketing.

Na jakých projektech můžeme spolupracovat?

Můžeme se spolu potkat na trénincích Rétoriky, Prezentačních dovedností, Komunikačních dovedností anebo Zákaznického přístupu. Další velkou oblastí, které se věnuji, je sebeřízení. Ráda se skupinami přicházím na nová řešení a nápady, takže na sebe můžeme narazit i na řešitelském workshopu. A protože miluju přírodu, uvidíme se i na teambuildingových akcích. Vzhledem k svému vzdělání také moc ráda spolupracuji na tvorbě výukových filmů.

Teoretické zázemí

Vystudovala jsem režii činoherního divadla na Divadelní fakultě Akademie múzických umění v Praze. Absolvovala jsem výcvik mediace v Asociaci mediátorů ČR. V rámci Image Labu jsem prošla intenzivní interní akademií.

Odborné zkušenosti

Režijní práce mi vštípila, jak nedirektivně pracovat se skupinou a vést ji k požadovaným výkonům, meidační výcvik mě naučil ještě lépe naslouchat a pochopit potřeby druhých, ale skutečné lektorské ostruhy jsem získala až „na place“ v rámci práce pro Image Lab, kde působím od roku 2012. Samostatné tréninky vedu od roku 2013 a týdně mívám běžně 3 tréninkové dny.

Certifikáty

100 hodinový výcvik mediace

Co mě na mé práci fascinuje

Že mám při své práci příležitost nakouknout mnoha profesím pod pokličku, že se stále dozvídám nové věci a že se při trénincích setkávám se spoustou inspirativních a zajímavých lidí.

Kde získávám energii

Při běhu, na dlouhých procházkách přírodou, v blízkosti svých milých…

Jakou knížku bych Vám doporučila

Vždycky mě potěší Mistr a Markétka od Michaila Bulgakova nebo jakékoliv povídky Antona Pavloviče Čechova. Naposledy mě ale za srdce chytly knihy autora z druhé polokoule – Johna Steinbecka.

Moje nejoblíbenější…

místo… 7. řada uprostřed.