Jiří Prochovník

Pro naše klienty, kteří jsou pro mě na prvním místě, poskytuji špičkový zákaznický servis a jsem vždy ochoten jim pomoci. Jsem oporou pro všechny naše lektory, denně jim poskytuji pevné zázemí a pomoc.

Moje role v Image Lab
V Image Labu působím ve funkci provozního manažera. Zajišťuji kompletní servis našim konzultantům, poskytuji jim zázemí a jsem zodpovědný za chod významného úseku naší firmy.

Na jakých projektech můžeme spolupracovat
Pomohu Vám s realizací zakázky. Zpracuji poptávku a připravím pro Vás návrh tréninkového programu dle Vašich požadavků. Společně naplánujeme optimální termín a místo realizace. Z našeho týmu vybereme ty nejvhodnější konzultanty pro Vaše zaměstnance. Jsem Vám plně k dispozici na této e-mailové adrese: imagelab@imagelab.cz

Teoretické zázemí

Vyšší odborná škola ekonomická a dopravní, obor Mezinárodní obchod, přeprava, zasílatelství.

Odborné zkušenosti

V Image Lab pracuji od roku 2004. Zúčastňuji se širokého spektra interních tréninků, rozvíjím svou osobnost a získané zkušenosti uplatňuji ve své profesní praxi.

Co mě na mé práci fascinuje

Úžasná dynamika, každodenní práce přináší něco nového. Profesionální tým, který se neustále rozvíjí. Úspěchy celé firmy mi dávají spoustu energie.

Kde beru inspiraci

Na kole v Polabí.

Jakou knížku bych Vám doporučil

Vše od Arthura C. Clarka.

Moje oblíbené místo

U moře.